RSG Total Respiratory

Výrobce Vybavení pro Ochranu Dýchacích Cest

RSG Safety je Evropský specialista poskytující vybraný sortiment Ochranných Pracovních Pomůcek (OPP) s hlavním odborností v Ochraně Dýchacích Cest (ODC) .

Unikátní značka dýchacích a osobních ochranných pomůcek obsahuje celoobličejové masky, polomasky a jednorázové masky, řadu s kontinuálním přívodem stlačeného vzduchu a testovací zařízení na utěsnění masek k obličeji. RSG se taky specializuje na jednorázové oděvy a ochranu očí s naší řadou bezpečnostních brýlí.

RSG Safety program obsahuje:

  • Jedinou a unikátní značku výrobků odpovídajících patřičným EN předpisům
  • Výrobky cílené na potřeby zákazníků
  • Limitovanou Evropskou distribuční politiku
  • Revize OPP podpořené individuálním servisem a dodávkami
  • Školení a technickou podporu
  • Training and technical support
  • Program vývoje nových produktů
  • Poskytování kvalitních produktových řad za konkurenceschopné ceny

 


Ochrana Dýchacích Cest

 
RSG řada výrobků pro ochranu dýchacích cest obsahuje celoobličejové masky, polomasky a jednorázové masky, zásobníky s fitry, únikové masky a zařízení k testování těsnosti masek. RSG se také specializuje na ventilační jednotky s pohonem a čištěním vzduchu, ke kterým patří kukly, filtry, opasky, celé sety a doplňky.

RSG Safety poskytuje řadu ochranných pracovních pomůcek (OPP) s hlavní odborností na ochranu dýchacích cest (ODC).

Poskytujeme také rozsáhlou technickou podporu pro použití výrobků, tréning pro koncové uživatele a distributory.

 

 

 


Jednorázové Obleky

 
RSG Safety nabízí širokou škálu osobních ochranných pracovních obleků, které splňují zdravotní a bezpečnostní požadavky na pracovišti.
 

RSG Safety nabídka obleků s omezenou životností a bezpečnostně vybavených produktů zahrnuje jednorázové overaly, chemické obleky chránící proti nebezpečným chemikáliím, laboratorní obleky a galoše.

RSG Safety poskytuje základní ochranné oblečení zahrnující jednorázové overaly, které zajistí bezpečí na pracovišti. PPE oděvy rozhodující preventivní krok, který zajistí, že pracovníci mohou pracovat bez obav o své zdraví.  

Bezpečnostní pracovní oděv je zařazen nejvýšši při posuzování kvality pracovních podmínek. Osobní ochranné oděvy poskytují pohodu pro zaměstnance a klid pro zaměstnavatele, zdraví a bezpečnost každého by měla být vždy hlavní prioritou !!!

RSG Safety taktéž poskytuje rozsáhlou technickou podporu pro použití produktů a školení pro uživatele a distributory.


Ochrana Očí

RSG Safety jakož evropský specializovaný poskytovatel osobních ochranných prostředků (OOP), produktů, služeb a technické podpory, prezentuje i nabídku bezpečnostní ochrany očí.

RSG Safety bezpečnostní brýle zajišťují ochranu v řadě prostředí, jako v chemickém, zemědělském, petrochemickém průmyslu, ve stavebnictví a ve farmaceutickém sektoru.
 

 

 

 

 


 

 
Nahoru
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace