Výdejní KA 12 - AUTOMAT

Popis výrobku

Automat KA 12 je ideální řešení pro firmy, které, kromě typických, drobných a nejčastěji používaných ochranných prostředků, chtějí také rozdělovat sortiment větších velikostí. Můžou to být: ochranné a pracovní oděvy, velké rukavice, hromadná balení, malé příruční nářadí apod.

Má 432 přihrádek, do kterých lze umístit vydávané předměty. 396 skříněk má velikost 8 cm x 8 cm, dalších 36 je velkých 8 cm x 17,5 cm.

 

Profesionální řízení zdrojů OOPP

Představujeme vám systém správy zdrojů osobních bezpečnostních pomůcek, kde je v první řadě výdejní automat "KA". Spojuje automatickou skříň pro výdej předmětů s řídícím softwarem. Tento systém řeší problémy spojené se správou a výdejem bezpečnostních pomůcek přímo na pracovišti. Globální řešení těchto potřeb:

  • Dozor nad zaměstnanci
  • Bezpečnost a přístup k potřebnému zboží 24 hodiny denně, 7 dní týdně
  • Přístup k předmětům přímo na pracovišti
  • Výdej hromadných nebo jednotlivých balení
  • Snížení spotřeby
  • Analýza a kontrola nad celkovým koloběhem (výdej, vrácení, zásobení)
  • Dálkový přístup
  • Automatické řízení zásobování
  • Automatický dozor nad stavy skladu

 

Fungování

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozpoznaní uživatele

Uživatel se přihlásí přiblížením bezkontaktní zaměstnanecké karty nebo pomocí individuálního kódu na dotykovém displeji. Získá tím přístup k úkonům a ke zboží, které je pro něj určeno. Osoby, které nemají náležitá oprávnění, nemají přístup k předmětům uloženým v zařízení.

 

Zvolení úkonu

Uživatel zvolí požadovaný úkon: výdej, vrácení, doplnění… dle svých oprávnění. Dále vybere požadovaný předmět a jeho velikost, pokud je tento předmět je dostupný ve více velikostech a zaměstnanec nemá svou velikost předvolenou. Systém odblokuje příslušná dvířka ke schránce, případně k požadovanému množství předmětů. Systém umožňuje mj. zobrazit fotografie obsahu, popis, informaci o dostupném množství předmětů a jejich velikosti.

 

Počítačový systém řízení

Výdejní automat KA je vybavený počítačem třídy PC, k němuž má přístup pouze správce systému. Může také být vybaven systémem UPS (zdrojem nepřerušovaného napájení). KA má instalovaný vlastní software, které se skládá ze třech modulů.

 

1) modul - Rozhraní uživatele

Rozhraní uživatele je přátelské a snadno se používá. Snadná obsluha umožní maximálně zjednodušit a urychlit úkon výdeje. Intuitivní rozhraní zobrazuje čitelné fotografie položek, což urychlí jejich vyhledání. Uživatelé používají průmyslovou dotykovou obrazovku, určenou pro práci ve ztížených podmínkách.

 

2) modul - Rozhraní správce

Nejvíce komplikovaným modulem je Rozhraní správce. Umožňuje nastavení přístupu dle uživatele nebo skupiny uživatelů. Rozhraní správce dovoluje měnit údaje týkající se předmětů, zaměstnanců, rozměrů atp. Pomocí Rozhraní správce je také možné nastavovat omezení a uvolňování předmětů pro určité skupiny nebo uživatele.

 

3) modul - Statistiky a Reporty

Modul Reportů umožňuje přístup ke všem informacím v systému, jako jsou: historie výdeje, historie příjmu, historie doplňování, historie poškození, seznam předmětů s množstvím menším než je nastaveno, seznam objednaných předmětů, přejímky zboží atp. Modul také umožňuje tvorbu vlastních nestandardních reportů.

 

 

 
Nahoru
 
 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace