FS DAYS 2014

6. ročník mezinárodního veletrhu nejnovějších trendů v oboru protipožární a zabezpečovací techniky systémů a služeb

16. – 20. září 2014 PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

Úlohou KLATT s.r.o. na 6. ročníku veletrhu Prague Fire & Security Days 2014 (FSDays 2014), který se konal na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech, bylo představení nejnovějších trendů v oboru osobních ochranných pracovních prostředků.

Veletrh FSDays 2014 byl zaměřen zejména na odborníky a profesionály z oboru protipožární a bezpečnostní techniky. Oslovil montážní a realizační společnosti, projektanty a architekty, developery, stavební společnosti, poskytovatele služeb fyzické ostrahy, bezpečnostní a IT manažery, facility management, zástupce bezpečnostních složek státu a odborné školy, ale i pracovníky z oblasti energetiky, zástupce objektů s vysokým rizikem napadení (bankovní domy, výstavní síně, galerie, muzea, historické budovy…apod.), ale samozřejmě také nejširší veřejnost, zajímající se o osobní bezpečnost a nejnovější techniku a trendy k jejímu dosažení. Veletrh nabídl mimořádnou synergii s největším a nejnavštěvovanějším stavebním veletrhem v ČR – FOR ARCH a ve své otevřené a velmi živé atmosféře se stal místem pro kvalitní a prestižní prezentaci nejnovějších výrobků bezpečnostní obuvi a pracovních oděvů U-POWER, ochrany dýchacích orgánů, očí a jednorázových oděvů RSG SAFETY a nejrychlejší ochrannou masku CAMLOCK v moderním, největším pražském veletržním areálu.

KLATT s.r.o. se na FSDays AWARD 2014 zúčastnila soutěže o nejlepší exponát FSDays AWARD 2014.

Do soutěže bylo přihlášeno 7 exponátů od šesti společností, které byly vystaveny a předváděny na expozicích vystavujících firem, po dobu konání veletrhu FSDays 2014. Pro oceněné byly opět připraveny téměř 40 cm vysoké skleněné plastiky - ceny, které ve spolupráci s designérem Pavlem Šťastným navrhla a exkluzivně pro FSDays AWARD 2014 vyrobila nejstarší sklářská škola ve Střední Evropě - Střední uměleckoprůmyslová škola sklářská z Kamenického Šenova. Ocenění udělila odborná komise a vyhlášení výsledků se uskutečnilo při Slavnostním vyhlášení cen FSDays AWARD 2014.

KLATT s.r.o. v silné konkurenci firem získala s exponátem FAST MASK CAMLOCK v soutěži o nejlepší exponát FSDays AWARD 2014 hlavní cenu (fotogalerie).

 

 
Nahoru
 
Sdílet na:
 

Komentáře