U-POWER

Společnost U-Power představuje novinky ze světa bezpečnostní obuvi a oděvů pro práci, čímž uvádí na trh výsledky z oblasti svého vývoje. Jestliže hledáte spolehlivý zdroj ochranných osobních pracovních pomůcek (OOPP), nehledejte více. Každý nový den s sebou přináší nové zkušenosti a zážitky, proto je mottem společnosti, aby člověk mohl ukázat svůj talent naplno. Proto nabízí pohodlnou a dobře vypadající obuv a další ochranné pomůcky. 

 • Jedinečné know-how a velké zkušenosti v oblasti vývoje a výroby bezpečnostní obuvi z nás dělají důvěryhodného a spolehlivého partnera v oblasti ochranných pracovních pomůcek.
 • Chceme, aby byl pracovní den pro všechny pohodlnější, inspirující, estetický a především bezpečný.
 • I Vy s námi můžete objevit hodnoty kvalitního životního stylu.
   

U-Power Styling 

U-POWER představuje novou kolekci oblečení pod nezaměnitelným symbolem lva. Styl, pohodlí, 100% italský design a funkčnost: to jsou klíčová slova, která nás řídila při vývoji kolekce během roku 2013 a charakterizují každý produkt.

Setkání Marie Teresa Castelli, která je synonymem italského stylu a kreativity, a Piero Bressanem, jehož znamenitost a znalosti jsou v procesu industrializace výrobku, přineslo U - POWER kolekci oblečení chráněnou a registrovanou pod názvem RD (Registrovaný design), pro všechny lidi, kteří čelí životu s odvahou a odhodláním, ale vždy s úsměvem.
 


BEZPEČNOSTNÍ A PRACOVNÍ ODĚVY U-POWERZipy YKK jsou zárukou odolnosti, hladkého a snadného použití.
Vyhovují a sedí při jakémkoliv použití díky univerzálnosti a mechanické odolnosti.
Funkčnost pracovního oděvu můžete ocenit i na kvalitě použitého příslušenství.


Vysoce technologická textilie vyvinutá tak, aby zajistila maximální odolnost vůči oděru, prořezání, trhání a perforaci, ale taky aby byla lehká a snadno se udržovala.
CORDURA je registrovaná ochranná známkaspolečnosti INVISTA pro odolné tkaniny.

 

LYCRA je syntetické elastické vlákno, patentované firmou DuPont. Toto vlákno může být použito ve všech typech tkanin a kombinováno se všemi ostatními přírodními i syntetickými vlákny.
Vlákno je možné roztáhnout až na sedminásobek své dělky a poté se vrátí na původní délku beze změny. Neztrácí žádnou ze svých vlastností, ani při častém praní.
                                           Oděvy z materiálu LYCRA poskytují pohodlí a neustále se přizpůsobují pohybu těla.
 


Vlákna používané v textiliích COOLMAX odvádí a směřují pot od těla na povrch oděvu a umožňují rychlé odpaření. Současně tato vlákna poskytují maximální prodyšnost, i když jsou mokrá. Díky této technologii jsou oděvy pohodlnější, déle suché a mají delší životnost.

 


THERMOLITE
poskytuje kromě své lehkosti také lepší izolační vlastnosti a usnadňuje odpařování vlhkosti. Nabízí díky technologii porézního vlákna od DuPont vynikající vlastnosti a současně měkkost a pohodlí.

 


Tato technologie zlepšuje viditelnost pracovníků v noci a při zhoršených světelných podmínkách díky využití reflexních materiálů nejvyšší kvality. 3M SCOTCHLITE je synonymem pro inovaci a bezpečnost pro ty, kdo nosí oblečení U-POWER.KEEP DRY membrána je nový koncept, který díky vysoce inovativní technologii zajišťuje ochranu před větrem,
je vodotěsný a současně prodyšný i v těch nejextrémnějších podmínkách.

 

STORM SHELL technologie udržuje tělo v suchu a bezpečí i v nejnepříznivějšíchm počasí: pohodlí a ochranu
po celou dobu.

 

COMBAT je systém vyztužení spodního lemu kalhot speciálním oděruvzdorným materiálem.
Chrání v prostředí kde například voda, cement atd.. značně poškozují tkaninu běžného pracovního oděvu.

 

BESAFE je tkanina tvořená z pružných a lehkých materiálů, schopná chránit před elektromagnetickými vlnami produkovanými mobilními telefony a blokovat je. Nabízí lepší ochranu těla před riziky elektromagnetického znečištění lidského zdraví.

 

POWERFIT je vysoce funkční materiál aplikovaný do textilie produktu, který funguje na principu postupné komprese. Zlepšuje krevní oběh a regulaci tělěsné teploty. Pro maximální pohodlí je POWERFIT vyroben bezešvou technologií.

 

Díky speciálnímu vodivému vláknu v ukazováku rukavice umožňuje TAP&TOUCH použítí dotykových obrazovek na chytrých telefonech a tabletech při zachování bezpečí a ochrany na pracovišti. TAP&TOUCH rukavice jsou kompatibilní se všemi dotykovými přístroji.

 


Dlouhodobé vystavení slunečnímu záření může být škodlivé. Oděvy s U-POWER UV BLOCK ochranou poskytují UPF (UV ochranný faktor) 40+. Naše oděvy jsou testovány v souladu s mezinárodní normou UNI EN 13758-1:2007.

 

Kapsy FREE POCKET jsou navrženy tak, aby nabízely maximální kapacitu v rámci běžné velké kapsy a umožnily přirozený pohyb těla ve všech pracovních prostředích a pozicích.
Výrobní proces STONEY se v textilním průmyslu používá k docílení jedinečné barvy a charakteristiky nového oděvu. Praní s kameny pomáhá zlepšit měkkost a pružnost vláken.


 

FREE SOUND systém je vytvořen pro praktičnost v každodenním životě. Oděvy U-POWER mají systém měkkých silikonových průvlaků, které umožňují průchod sluchátek z vnitřní kapsy a skrz bundu ven, což snižuje riziko zamotání a poškození kabelů.


BEZPEČNOSTNÍ A PRACOVNÍ OBUV U-POWER

PROTISKLUZNÁ PODEŠEV U-GRIP

PU/PU POSLEDNÍ GENERACE TECHNOPOLYMERU U-GRIP

 • Se super Grip podešví je výrobce U-Power senzací na trhu s bezpečnostní obuví.
 • To dokazují vynikající hodnoty v protiskluzností.
 • Obuv s Grip podešví je lehká a poskytuje velmi dobrý komfort při nošení.

      
 

TECHNOLOGIE


U-POWER - SYSTÉM VENTILACÍ KOMBINOVANÝ ZE TŘÍ TECHNOLOGIÍ
 

 Prodyšnost špičky umožňují asymetricky umístěné otvory.
 Membrána, která otvory překrývá je prodyšná pro vodní páry,
 a současně nepropustná pro vnější vlhkost.                                                              

AIR-TOE COMPOSITE
- lehká kompozitovaná špička vhodná pro všechny profese

AIR-TOE ALUMINIUM
- lehká špička z hliníku v kombinaci s inovativní technologií pro pohodlí bez kompromisu


Revoluční podšívka s molekulovou strukturou tkaniny umožňuje aktivní odvětrávání obuvi.
Účelem vlastního vývoje mikrovlákna byla suchá a zdravá noha.

 


Velmi komfotní vkládací stélka, vyvinutá podle vlastního Know-how U-Power. Tvarovaná vkládací stélka se speciálním textilním povrchem, který umožňuje absorpci a odvod potu skrz prodyšnou pokladovou vrstvu.

 

 

U-POWER - OCHRANA PROTI PROPÍCHNUTÍ SAVE & FLEXNOVÁ KOLEKCE REDLION
 

REDLION POSKYTUJE UNIKÁTNÍ KOMFORT VELMI EFEKTIVNĚ PO CELÝ DEN

RedLion je řešení pro zlepšení kondice pracovníků vystavených každodenním pracovním situacím, polohám a nejrůznějším druhům zátěže:

 • dlouhodobé stání,
 • chůze periody v podřepu nebo klečení opakovaná chůze do schodů a ze schodů,
 • stejné a opakované postoje a pobyty každý den.

Maximální komfort a reaktivita

 • přirozená flexibilita zajištěná po celé ploše chodidla od prstů po paty,
 • lehká a flexibilní podešev, která se díky svému profilu přizpůsobí,
  podlaze, poskytuje maximální stabilitu,
 • kombinace svršků, které dávají obuvi elegantní vzhled, vyrobených z měkkých
  materiálů, které obepínají nohu do úplného komfortu: ultra prodyšné textilní
  vlákna a přírodní usně.Materiál Infinergy je skutečně průlom v inovaci, původně vyvinutý pro sportovní svět, který přinesl revoluci v oblasti běžecké obuvi. BASF uspěl díky asiciování technických vlastností pěny skládající se z částic s uzavřenými buňkami do termoplastických polyeretanů. Tak kombinují dvě běžné protichůdné charakteristiky: měkkost a komfort na jedné straně stabilitu a elastičnost na druhé straně.

Infinergy v podešvích

 • skvělá pružnost,
 • vysoká elasticita,
 • pružnost a lehkost,
 • nízká hustota,
 • vysoká pevnost v tahu,
 • odolnost oděruvzdornost,
 • vysoká nepropustnost,
 • odolnost velkým teplotním změnám (-20`C do +40`C).

Infinergy odpružení pomáhá udržovat energii po dlouhé periody skrz tradiční energie podešve s garantovaným efektem lehkosti, volnosti v pohybu, proti únavě, snížení potíží pohybového ústrojí.
 

REDLION, SKVĚLÝ VZHLED A PERFEKTNÍ TVAR V KOMBINACI S ODPRUŽENÍM!


LÉTO 2020: NOVINKY ŘADY RED LION - ULTRA


LEHKÁ A PRODYŠNÁ BEZPEČNOSTNÍ OBUV NA LÉTO  ... ULTRA-PRODYŠNÁ !!

ULTRA je zcela nový model RED LION řady ve třídě norem S1P SRC ESD, která zaručuje absolutní bezpečnost a pocit maximálního pohodlí pro nohy.

Unikátním vlastnost je v horní části obuvi, zde je zcela nový materiál, který má širokou látkovou texturu, která umožňuje cirkulaci vzduchu při zachování nepřísnějších norem S1P.

Více detailů:

 • Horní síťovina bot je vyrobena z prodyšné síťoviny a odolného semiše. Semiš po stranách zaručuje vysokou odolnost a síťovina prodyšnost bot., které dodávají pocit nohou jako sandále, ale s maximální ochranou uzavřených bot.
 • Vnitřní části jsou spojené se semiší a jsou vybaveny podšívkou Wingtex s dýchatelným vzduchovým tunelem, s mikročlánky , které absorbují a rozptylují vlhkost, aby byla zajištěna vysoká prodyšnost.
 • Špička je v Airtoe Hliník  s prodyšnou membránou, která zaručuje ochranu a bezpečnost a váží pouze 54 gr.!
 • Anti-perforační systém Save & Flex PLUS , zcela bez obsahu kovů , je mnohem lehčí než klasické ocelové vložky a je flexibilní a bezpečný. 
 • Basf Elastopan Memory stélka , měkké a obálkování, s canalizations a děr opětný přízeň vzduchu. Podšívka je antibakteriální , absorbuje pot a umožňuje chodidlu vždy zůstat suchá.
 • Vložka Infinergy® , která zajišťuje regeneraci energie: o více než 55% více energie v každém kroku !
 • Silný běhoun je odolný proti oděru, olejům, neklouzavý a antistatický.

                                                                            
Unikátní model svého druhu, dostupný pouze v řadě RED LION, který společně s dalšími návrhy pracovní obuvi U-POWER doplňuje řadu letní bezpečnostní obuvi :

 • SUMMER - S1P SRC ESD  s ultra prodyšným svrškem Airnet® a jemným šedým semišem se zelenými postranními pásy, hliníkovou čepičkou Airtoe®  a systémem Infinergy® , který poskytuje o 55% více energie v každém kroku.K dispozici také s šedými / červenými postranními pásy v modelu FREQUENCY  s kompozitovou špičkou Airtoe® ;
 •  SUMMER CARPET - S1P SRC ESD Svršek v měkké semišové a ultra-prodyšné technologii Airnet® + RED CARPET,  která stimuluje a reaktivuje krevní oběh , pomáhá snižovat bolesti zad , kloubů ,zajišťuje vysoký výkon z hlediska pohodlí, rovnováhy a šíření šoků v pracovním prostředí;
 •  GEMINI - S1P SRC ESD S ultra prodyšným nylonovým a měkkým šedým semišovým horním a zeleným postranním pásem, s technologií RED UP,  která zajišťuje návratnost více než 40% energie na celém povrchu chodidla .Model je k dispozici v různých barvách ve verzích ATOS SKAT , DRACO  a SKY .
 •  GEMINI PLUS - S1P SRC ESD Měkký semišový a šedý super prodyšný nylonový svršek se zelenými postranními pásy a technologií RED CARPET + RED UP, která zajišťuje regeneraci energie a prevenci zdraví při práci .Model je k dispozici v různých barvách ve verzích ATOS PLUS , SKAT PLUS , DRACO PLUS  a SKY PLUS .

 


NOVÁ KOLEKCE RED-CARPET

 

 

RED-CARPET POSKYTUJE MNOHEM VÍC NEŽ JEN PRACOVNÍ OBUV

Naše výzkumná pracoviště vyvinula a uzpůsobila bezpečností obuv pro ty pracující, kteří musí stát dlouhé hodiny s minimálním pohybem, a kvůli této nepohodlné pracovní pozici cítí narůstající vyčerpání v průběhu pracovního dne.

 

Stálé užití RED-CARPET technologie

 • Obnovuje přetížené a vyčerpané části vašeho těla.
 • Ucítíte pocit revitalizované energie, nesrovnatelný komfort, jež ulevuje od vyčerpání, a tím zlepšuje váš pracovní den.
 • Tato obuv poskytuje nejen ochranu, ale má i pozitivní vliv na celé vaše tělo.
 • Tajemství spočívá v její podešvi vyrobené z revoluční směsi od společnosti BASF používané na protiúnavové rohože schopné absorbovat a ulevovat od tělesného stresu redukcí traumat způsobených dlouhotrvající nehybnou pozicí na stálém pracovním místě. 

 

Máte unavené a težké nohy?

Bolesti zad, kloubu či krku? Špatný krevní oběh?

Žádný problém, U-POWER pro vás navrhl uzpůsobený výrobek, který bude mít pozitivní vliv na vaše tělo!

Tato obuv je vyrobena z NOVÉHO materiálu absolutně neobsahujícího škodlivé látky a je schopná stimulovat a aktivovat krevní oběh, poskytnout úlevu pro klouby, záda a krk, zajistit vysokou úroveň komfortu a rovnováhy a z tohoto důvodu i minimalizovat námahu vašeho těla po dobu pracovního dne.


NOVÁ KOLEKCE RED-UP

 

 

BUĎ V KLIDU & RED UP!

 • Cílem nové řady Red-Up je zlepšení komfortu na pracovišti se zachováním všech ochranných vlastnostní.
 • Podešev je velmi flexibilní a lehká. RED-UP tak má skvělou podporu celého chodidla.
 • Tvoje energie (více než 40%) je regenerována a vrácena pro lepší výkon po celou dobu.

 

NAPĚNĚNÝ ELASTOPAN V MEZIPODEŠVI ZAJIŠŤUJE VRACENÍ VÍCE NEŽ 40% ENERGIE V CELÉ PLOŠE PODEŠVE.


Pro bližší informace nás kontaktujte KONTAKTY.

 
Nahoru
 
Sdílet na: